Hizmetlerimizi İnceleyin!
Lojistik Depolama
Lojistik Depolama
Depolama maliyetlerinizi düşürmek için gece gündüz çalışıyor, profesyonel depolama çözümlerimiz ile sizlere en kaliteli depolama çözümlerini sunuyoruz.
Yurtiçi Dağıtım ve Depolama
Yurtiçi Dağıtım ve Depolama
Letabu  Lojistik olarak depolamasını yaptığımız ürünlerin aynı profesyonellikle size veya müşterililerinize dağıtıyoruz.
E-Ticaret
E-Ticaret
E-ticaret sitenizin güzel olması kadar bir diğer önemli konuda lojistik hizmetler. İnternet üzerinden yapılan satışlarınızın takibi Letabu ile artık eskisinden daha kolay.
Dedike Taşımacılık ve Dağıtım
Dedike Taşımacılık ve Dağıtım
İstediğiniz taşıma çözümlerine göre 1 palet taşıma kapasiteli mini vanlardan 33 paletlik tıra kadar olan tüm araç tiplerinde ister seferlik ister uzun dönem dedike araç tahsisi hizmeti sunabiliyoruz.
Danışmanlık & 4 PL
Danışmanlık & 4 PL
Letabu Lojistik olarak ihtiyaç durumunda operasyonlarınızı bizimle gerçekleştirmekten bağımsız olarak tedarik zinciri içerisinde yer alan hizmet sağlayıcılarınızın yönetiminizi sağlıyoruz.
FTL & Dedike Araç Organizasyonu
FTL & Dedike Araç Organizasyonu
İstediğiniz taşıma çözümlerine göre 1 palet taşıma kapasiteli minivanlardan 33 paletlik tıra kadar olan tüm araç tiplerinde ister seferlik ister uzun dönem dedike araç tahsisi hizmeti sunabiliyoruz.
Parsiyel Taşımacılık
Parsiyel Taşımacılık
İster şehir içi (İstanbul) ister şehirler arası tüm parsiyel yüklerinizi en uygun taşıma yöntemi ile online olarak fiyatlandırıp sizlere anında servis hizmeti sağlıyoruz
Gümrük ve Antrepo
Gümrük ve Antrepo
Letabu lojistik Muratbey Gümrüklerine bağlı Antrepolarında Genel Kargolar ve Yanıcı Kargolarınıza yönetmeliklere uygun olarak tüm ithalat ve transit yüklerinize hizmet vermektedir.
LETABU LOJİSTİK
Bizimle Hemen İletişime Geçin!
Sizlerde Aşağıdaki Formu Doldurup Bizden Yük Talebinde Bulunabilirsiniz!
Letabu Lojistik:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
21:43
Görüşmeyi Başlat