LETABU LOJİSTİK'E
HOŞGELDİNİZ

Bizi Yakından Tanıyın!

 

LETABU LOJİSTİK sektörde uzman, eğitimli kadrosu ile daima en iyi hizmeti vermek amacındadır. Letabu Lojistik ,standart bir Antrepo-Lojistik Depolama ve Mikro Dağıtım hizmetinin çok ötesinde hizmetler verir.

Lojistik, malların en verimli şekilde depolanma ve akışını sağlayan, planlayan, uygulayan ve kontrol eden tedarik zincirinin bir bölümünü oluşturur. Bu süreç hem malların hem de bu mallara ilişkin bilginin üretim noktasından son tüketim noktasına kadar olan her adımı kapsar. Hammadde’den üretimi bitmiş ve tüketime sunulmuş malzemeye kadar, tüm hizmet ve bilgi akışını sağlayacak şekilde yapılanmıştır.

Ülkeye Taşımacılık
25
+
Ülkeye Taşımacılık
Yılda Yapılan Kilometre
10
m+
Yılda Yapılan Kilometre
Profesyonel Hizmet Dalı
8
+
Profesyonel Hizmet Dalı
Mutlu Müşteri
10
b+
Mutlu Müşteri
Misyon
Letabu Lojistik

 

Lojistik uzmanları olarak, sürekli gelişen tedarik zincirleri için doğru ve en uygun çözümlerin müşterilerimizin işinin başarısını sağlayan en önemli unsurlardan biri olduğunun farkındayız.

Zengin bir uluslararası uzmanlığa, yerel bilgi birikimine ve ileri görüşlü bir tutuma dayanarak, müşterilerimizle güçlü, uzun vadeli ortaklıklar kurmaya azami özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin arkasındayız. Tedarik zinciri zorluklarını doğrudan aşmaları için onları destekliyoruz ve büyüme fırsatlarını belirlemelerine yardımcı oluyoruz

Müşterilerimizin gelişen tedarik zinciri ihtiyaçlarına bakar ve ihtiyaçlarına en uygun lojistik çözümleri sorunsuz bir şekilde tasarlarız.

Otomotivden Tüketici ve Perakende, Enerji, Sağlık, Sanayi ve Havacılık ve Teknolojiye kadar farklı sektörlerde her tür ve büyüklükteki şirketi destekliyoruz.

 


 

Vizyon
Letabu Lojistik

 

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve stratejik hırsları, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Giderek öngörülemeyen, değişken, karmaşık ve paradoksal hale gelen bir dünyada, sürekli olarak en karmaşık ihtiyaçlarına bile cevap veren istisnai uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sunarak müşterilerimiz için değer yaratıyoruz.

01
Mükemmellik
Tüm Alanlarda Mükemmelliği Aramak.
Sektörümüzde lider olmak için organizasyonumuzun her seviyesinde sürekli mükemmelliği aramayı hedefliyoruz.
02
Hayal Gücü
Geleceğin Nakliye ve Lojistik Çözümleri.
Birden fazla değişikliğe yol açan hızlı hareket eden bir dünyada , kendimizi zorlama ve yeniden icat etme ve kutunun dışında düşünme...
03
Cesaret
Her Zaman Ötesine Geçme Cesareti.
Cesaret, uzun zamandır Grubun temel değerlerinden biri olmuştur. Girişimci zihniyetimizin ve gelişme tutkumuzun doğasında var.
Letabu Lojistik
HİZMETLERİ İNCELEYİN!
Yüksek Hizmet Kalitesi ve İstikrarlı Müşteri Memnuniyeti ile Sektöründe Lider Firma!
Lojistik Depolama
Lojistik Depolama
Yurtiçi Dağıtım ve Depolama
Yurtiçi Dağıtım ve Depolama
E-Ticaret
E-Ticaret
Dedike Taşımacılık ve Dağıtım
Dedike Taşımacılık ve Dağıtım
Danışmanlık & 4 PL
Danışmanlık & 4 PL
FTL & Dedike Araç Organizasyonu
FTL & Dedike Araç Organizasyonu
Parsiyel Taşımacılık
Parsiyel Taşımacılık
Gümrük ve Antrepo
Gümrük ve Antrepo
Letabu Lojistik:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
21:37
Görüşmeyi Başlat